
De Bazellaan 149
2033XD Haarlem, Architectenbuurt
€650,43
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 16-12-2024 tot 16-12-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
56m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A+
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenCluster C
Type A1sp, Type A 3,4, Type D2 typeC3 Type E2 Type U 1,5 Type G2,3 type Q 1,2,3 Type G4
In dit cluster worden 22 3-kamer woningen aangeboden,
De appartementen
Deze 3-kamer woningen hebben een woonkamer met keukenblok. 2 slaapkamers en een toilet apart van de badkamer. Ook hebben alle woningen een balkon en binnen berging met wasmachine/droger aansluiting.
- Standaard keuken (wit blok met beton grijs aanrechtblad)
- Badkamer tot plafond getegeld
- Toilet tot 1.20 m getegeld
- Vloerverwarming gehele woning
- Badkamer heeft elektrische radiator
- Verwarming door middel van warmtepomp
- Woning is gasloos
- Koken is elektrisch
- Duurzame woning
De kale huurprijs € 650,43
De servicekosten zijn onder voorbehoud circa € 33,50 (voor de etage woningen).
Clusteradvertentie
De woningen worden aangeboden in een clusteradvertentie. Dit houdt in dat u reageert op meerdere woningen van dezelfde grootte of hetzelfde type. Na de intake kunt u uw woningvoorkeur aangeven.
Voor meer informatie over het project verwijs ik u naar onze projectpagina op onze website.
De Bazellaan – Pré Wonen Staalstraat-Bazellaan Haarlem - Pré Wonen (prewonen.nl)
Geen bezichtiging
Er is geen bezichtiging mogelijk vanwege nieuwbouw. U maakt uw keuze aan de hand van de plattegronden en de sfeerbeelden in de advertentie. Na einde publicatie nodigen wij de eerste kandidaten uit voor het aanleveren van gegevens, u ontvangt van ons een email. Houdt u mailbox (óók uw spambox) dus in de gaten. Bij geschiktheid wordt u uitgenodigd voor een intake op ons kantoor, hier maakt u uw definitieve keuze voor een woning.
Plattegronden in bijlage
In de bijlage vindt de plattegronden van de woningen met aanduiding waar ze zich bevinden (voor- / achtergevel en verdieping). Ook als bijlage een overzicht (gevelraster) van de woningen met bouwnrs. en type die beschikbaar zijn binnen dit cluster. De voorgevel ligt aan de straatzijde (De Bazellaan) en de achtergevel ligt aan tuinzijde.
Bijzonderheden
- Geschikt voor 1-2 personen
- Drie woningen binnen dit cluster hebben toegang via de galerij i.p.v. de corridor (binnengalerij).
- De woningen hebben geen aparte bergingen beschikbaar op de begane grond, wel is er een gezamenlijke fietsenberging
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
3
Lift
✅ Ja
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen