
Van Loghemstraat 10
2033XR Haarlem, Architectenbuurt
€842,49
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 08-02-2019 tot 11-02-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
58m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemDrie kamer woning op de eerste bouwlaag.
Woning
Bereikbaar via trap met 8 treden. Ruime kelder onder de woning bereikbaar met trap. Balkon langs de 2 slaapkamers aan de achterkant op het westen. Binnentuin met speelmogelijkheden voor kinderen. Zeer kleine badkamer, 2 m2 met douchehoek, wastafel, CV ketel en aansluiting voor wasmachine alleen bereikbaar via de keuken. Apart toilet.
Woonomgeving
Klein winkelcentrum "Beatrixplein" op loopafstand met o.a. Dekamarkt, bakker, postkantoor en dierenspeciaalzaak. Bus richting Haarlems centrum op loopafstand. Burgemeester Reinaldapark op loopafstand. Nabij IKEA en station Spaarnwoude.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen