Engelandlaan 1460 2034GW Haarlem

Engelandlaan 1460
2034GW Haarlem, Stedenbuurt-west

€763,02

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 07-10-2021 tot 11-10-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

55.47m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

Appartement met drie kamers in Haarlem, Europawijk op 14e etage

Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere.  

Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent!  

Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren. 

Woning

  • Corridorflat
  • Half open keuken
  • Badkamer
  • Toilet
  • Wasmachineaansluiting in de badkamer
  • Ruim voldoende lichttoetreding
  • Wel bovenburen
  • Balkon
  • Berging
  • Gemeenschappelijke berging
  • Gekoppelde parkeerplaats
  • Gratis parkeren bij de woning

Bijzonderheden

  • Niet standaard thermostaatkraan in de keuken

Staat van de woning

Wat moet u aan de woning doen?

  • Schilderen
  • Behangen

Overname

De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:

  • Raambekleding en luxaflex worden kosteloos ter overname aangeboden.

In de buurt

  • Bushalte in de buurt
  • Scholen
  • Winkelcentrum
  • Supermarkt
  • Horeca
  • Park/bos
  • Nabij uitvalswegen

 

Let op!

Wordt u uitgenodigd voor de bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent.  Kijk op onze website wat u moet aanleveren. 

Heeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.

Wij bezichtigen met maximaal 2 kandidaten tegelijk de woning om drukte te voorkomen. Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige extra drukte te voorkomen. Wij nodigen totaal 7 kandidaten uit, het kan zijn dat u even buiten de woning moet wachten. Houdt u tijdens het wachten minimaal 1,5 meter afstand van de andere kandidaten. Wij verwachten van u dat u een mondkapje draagt tijdens de bezichtiging. Vergeet u deze niet mee te nemen?

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

14

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (26.73m²)
Keuken 1x (7.57m²)
Slaapkamer 2x (17.42m²)
Badkamer 1x (3.75m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €19,10
Niet subsidiabele servicekosten €110,67
Warmte €0,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan