Wijnhoffstraat 3 2035EK Haarlem

Wijnhoffstraat 3
2035EK Haarlem, Geneesherenbuurt

€465,67

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 24-11-2020 tot 27-11-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

41m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

D

Energielabel

Deze leuke seniorenwoning is voorzien van dubbele beglazing. De woning heeft een achtertuin, een vliering en een berging. In de buurt is het winkelcentrum Schalkwijk en openbaar vervoer. De woning staat in een rustige, groene omgeving. Kandidaten met een indicatie voor Ouder Worden Prettig Wonen hebben voorrang. 

In verband met de nieuwe corona maatregelen zullen de eerste 6 kandidaten in bloktijden worden uitgenodigd op maandag 7 december om 11.00 uur.  U wordt benaderd met de exacte tijd van bezichtigen. Wij willen u vragen uzelf strikt aan het tijdschema te houden. Hiermee kunnen we samen de maatregelen in acht nemen en iedere kandidaat de tijd gunnen om de woning te bekijken. Tevens willen wij u vragen om ook buiten de woning geruime afstand te bewaren. 

 

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Tussenwoning

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Badkamer 1x (3m²)
Keuken 1x (5m²)
Slaapkamer 1x (10m²)
Woonkamer 1x (15m²)
Berging 1x (4m²)
Zolder 1x (4m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €2,05
Niet subsidiabele servicekosten €1,30

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan