
Saeftinge 90
2036GB Haarlem, Saeftinge-Nemelaar
€553,17
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 13-12-2021 tot 16-12-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
52m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
D
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre Wonen3 kamer woning. Met op de begaande grond een slaapkamer. En op de eerste verdieping een slaapkamer uitkijkend op de tuin. De woning heeft een gerenoveerde badkamer, keuken en toilet. LET OP! Hier kookt u elektrisch en heeft een 2 fase aansluiting.
Er zijn parkeerplaatsen mogelijkheden achter de woning.
Omgevingsinfo;
Molenwijk is een ruim opgezette wijk uit 1976. In deze wijk staat een grote verscheidenheid aan woningen met daartussen veel groenvoorzieningen. Het is een rustige en kindvriendelijke wijk mede omdat er in het grootste gedeelte van de wijk geen doorgaand verkeer is.
Voldoende buurtvoorzieningen, zoals scholen, een zorgcentrum en een apotheek zijn in de wijk aanwezig. Het stadshart van Schalkwijk met een groot winkelcentrum is op loopafstand bereikbaar. De wijk grenst aan het Molenpark met de Molenplas, een prima wandel- en recreatiegebied.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen