Assumburg 13 2036JA Haarlem

Assumburg 13
2036JA Haarlem, Hondsbos-Dever

€635,91

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 02-07-2019 tot 05-07-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

57m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

Deze leuke seniorenwoning heeft een tuin met ligging op het Noordoosten zonder achterom. De woning is geschikt voor ouderen omdat 1 van de slaapkamers en de badkamer op de beganegrond is gelegen. De woning heeft een tuingerichte woonkamer met een open keuken. De berging van de woning bevindt zich aan de voorzijde van de woning. De woning ligt in een buurt met voldoende parkeergelegenheid. 

Bij de toewijzing van de woning en het controleren van uw inkomsten heeft Elan Wonen een Inkomensverklaring 2017/2018 nodig. U kunt dit formulier aanvragen bij de Belastingdienst via telefoonnummer 0800-0543 of met uw DigiD aanvragen via de website van de belastingdienst. De eerste 15 kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een bezichtiging op donderdag 11 juli om 10:00 uur. Een plattegrond van de woning vindt u in deze advertentie.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Tussenwoning

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (22m²)
Slaapkamer 2x (26m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €2,00
Niet subsidiabele servicekosten €1,30

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan