
Gaasterlandstraat 150
2036NK Haarlem, Waddenbuurt
€754,75
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 10-12-2021 tot 13-12-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
68.46m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemHeeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.
Wij bezichtigen met 1 kandidaat tegelijk de woning om drukte te voorkomen. Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige extra drukte te voorkomen. Wij nodigen totaal 7 kandidaten uit, het kan zijn dat u even buiten de woning moet wachten. Wij adviseren u hierbij om zichzelf warm aan te kleden en eventueel een paraplu mee te nemen. Houdt u tijdens het wachten minimaal 1,5 meter afstand van de andere kandidaten. Wij verwachten van u dat u een mondkapje draagt tijdens de bezichtiging. Vergeet u deze niet mee te nemen?
Driekamerwoning op de zesde etage, in Haarlem Molenwijk.
Woning
- Galerijflat
- Gesloten keuken
- Badkamer
- Toilet
- Wasmachineaansluiting in de badkamer
- Ruim voldoende lichttoetreding
- Balkon
- Berging
- Lift
Bijzonderheden
- De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden
- Deze woning wordt uitsluitend toegewezen aan huishoudens van minimaal 2 personen
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
Overname
De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:
- Laminaatvloer
- Gasfornuis
- Bed
- Nachtkastjes
- Poef
- Bankstel
- Raambekleding
Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.
In de buurt
- OV
- Scholen
- Winkelcentrum
- Supermarkt
- Horeca
- Parken/bos
- Uitvalswegen
- Gratis parkeren
Let op!
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
6
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen