
Pa van der Steurstraat 92
2037EP Haarlem, Spijkerboorbuurt
€696,92
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 08-07-2022 tot 11-07-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
65m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenKeurig appartement op de 2e verdieping met lift in een galerijflat in Haarlem met ruime woonkamer met toegang tot het balkon. De gesloten keuken heeft een 4 pits gastfornuis in het verlengde aanrechtblad ingebouwd. Via de woonkamer heeft u toegang tot de grootste slaapkamer. Via de gang heeft u toegang tot de de 2 kleinere slaapkamers, badkamer, apart toilet en keuken.
Woning
- Galerijflat
- Gesloten keuken
- 3 slaapkamers
- Badkamer en toilet in aparte ruimten
- Balkon
- Berging beneden
- Gratis parkeren in de straat
Bijzonderheden
- Geschikt voor gezin
- Schenkingen aan de nieuwe huurder die verantwoordelijk is voor het onderhoud ervan: Laminaatvloer met ondervloer in de gehele woning, grote inbouwkast in slaapkamer 1
- Op dit moment wordt en in de nabije omgeving gebouwd
Uitnodiging tot bezichtiging
De eerste tien kandidaten worden via woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.
- De bezichtiging is ingepland op donderdag 14 juli om 14:00 uur (onder voorbehoud).
Wat mag u van een woning van Pre Wonen verwachten?
Pré Wonen levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wij verwijzen u naar de link “Wat mag u van een woning verwachten” deze is opgenomen in de advertentie.
Wat moet u aan de woning doen?
Houd er rekening mee dat u zelf nog het één en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken.
Denk hierbij aan het leggen van vloeren/ondervloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van de muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.
In de buurt
In Meerwijk ligt een gezondheidscentrum met een huisartsenpraktijk en een apotheek. Begin 21ste eeuw is het project "Nieuw Meerwijk" gerealiseerd. Dit project rond het Leonardo Da Vinciplein behelst appartementen, een wijkwinkelcentrum en een brede school. In het wijkwinkelcentrum bevonden zich onder andere een Vomar, Kruidvat en een Primera. Onder dit wijkwinkelcentrum ligt een garage die deels gebruikt kan worden door bezoekers. In het noorden van de wijk op de grens met de Boerhaavewijk ligt het Aziëpark.
Verzamel alvast uw gegevens
Wordt u uitgenodigd voor de bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten aan ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen