
Bertha von Suttnerstraat 85
2037LG Haarlem, Erasmusbuurt
€772,79
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 27-02-2024 tot 01-03-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
76m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Elan WonenDeze ruime 4-kamer galerijwoning met balkon op het zuidwesten is gelegen op de 2e verdieping en is bereikbaar per lift. De woning heeft 3 slaapkamers, een gesloten keuken (alleen elektrisch koken mogelijk) en een toilet apart van de badkamer. Op de begane grond heeft de woning nog een berging. In de keuken bevindt zich de wasmachineaansluiting.
Met de bus bent in ongeveer tien minuten in het winkelcentrum van Schalkwijk. De woning ligt dichtbij de Meerwijkplas en uitvalswegen.
De woning wordt voorzien van warmte (en warm tapwater) via een collectieve installatie.
Elan Wonen heeft deze warmtelevering ondergebracht bij istaDES. Bent u kandidaat voor de woning dan tekent u bij de huurovereenkomst ook voor de leveringsovereenkomst van istaDES. Meer informatie over de leveringsovereenkomst, de algemene voorwaarden en overige zaken vindt u op de website van Elan Wonen via https://www.elanwonen.nl/samenwerking-tussen-elan-wonen-en-ista
De eerste 20 kandidaten ontvangen een uitnodiging voor de bezichtiging op woensdag 6 maart om 11:00 uur
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen