
Selma Lagerlofstraat 107
2037MJ Haarlem, Nobelprijsbuurt
€697,88
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-10-2024 tot 14-10-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
61.26m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemDriekamerwoning voor senioren 65+ op de 10e etage in Haarlem-Meerwijk
Woning
- Portiekflat
- Woonkamer met open keuken
- Badkamer en toilet samen
- Wasmachine-aansluiting in de badkamer
- Wel bovenburen
- Balkon
- Berging
- Lift
- Geschikt voor maximaal 2 personen
Bijzonderheden
- Geschikt voor senioren 65+ met voorrangsregeling Ouder Worden & Prettig Wonen
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
In de buurt
- OV
- Winkels
- Supermarkt
- Horeca
- Parken
- Uitvalswegen
- Gratis parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning niet meer huren.
Ouder worden & Prettig wonen
Maakt u gebruik van de voorrangsregeling ‘Ouder worden en prettig wonen’? Dan krijgt u voorrang op deze woning en mag u uw oude netto huur meenemen. klik hier voor meer informatie
Bezichtiging
Kandidatennummer 1 t/m 10 worden uitgenodigd voor een bezichtiging op donderdag 17 oktober 2024. Als u geen uitnodiging heeft dan kan u niet komen bezichtigen. Deze datum is onder voorbehoud u krijgt een notificatie per mail als de datum wijzigt.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
10
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen