
William Boothstraat 57
2037SB Haarlem, Archimedesbuurt
€538,29
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 30-08-2021 tot 02-09-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
61m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenDeze ruime en lichte portiekwoning ligt op de 1e verdieping in de wijk Meerwijk. De woning heeft 2 ruime slaapkamers en beschikt over een apart toilet. Er is een balkon aan de voor- en achterzijde. De woning is behang klaar.
Buurt:
Meerwijk is een wijk waar eengezinswoningen afgewisseld worden door portiek- en galerijflats. Aan de rand van de wijk is winkelcentrum Schalkwijk waar op dinsdag de weekmarkt is. “Meerwijk Centrum”, het winkelcentrum aan het Leonardo da Vinciplein, ligt op 2 minuten loopafstand. Verder kent de wijk buurtvoorzieningen, zoals een buurtcentrum, zorgcentrum en diverse scholen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekwoning
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen