Azieweg 18 2037XZ Haarlem

Azieweg 18
2037XZ Haarlem, Winkelcentrum Schalkwijk

€909,00

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 03-10-2024 tot 14-10-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

60m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

In ontwikkeling

Status

Deze woning wordt aangeboden door: Holland2Stay


Je wilt reageren op een vrije sector huurwoning. Let op de volgende zaken:

·        Zorg dat je profiel op mijnwoonservice.nl compleet is

·        Zorg dat je gegevens en huishoudsamenstelling goed zijn ingevuld

·        Zorg dat je inkomen actueel en correct is

·        Zorg dat je huidige adres en verhuurder goed zijn ingevuld

Als je profiel of gegevens niet kloppen of niet volledig zijn, dan kom je mogelijk niet in aanmerking voor de woning.

Het voormalige VNU gebouw in Haarlem Schalkwijk wordt getransformeerd naar nieuwbouwappartementencomplex Ceylonpoort, bestaande uit 162 A+++ woningen. Ceylonpoort ligt direct naast winkelcentrum Schalkwijk. Dit winkelcentrum beschikt over meerdere supermarkten, winkels, een bioscoop en sportschool.

Je komt dit appartement binnen in de hal. Via de hal bereik je de ruime woonkamer met open keuken. De keuken is uitgerust met moderne apparatuur, zoals een koelkast, vaatwasser en combi-oven. De grote ramen in de woonkamer zorgen voor veel lichtinval.

Via de gang bereik je de slaapkamer, een badkamer met douche en wastafel, een separaat toilet, en een berging met de technische installaties. De slaapkamer geeft toegang tot het balkon.

Bekijk onze modelwoning op YouTube: https://youtu.be/NfDxYAeY58o

Ceylonpoort biedt diverse faciliteiten. Er is een wasserette en een fitnessruimte voor bewoners. Het pand heeft een fietsenstalling. Bewoners kunnen een parkeerplaats huren in de parkeergarage van het pand.

Ceylonpoort is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer, aangezien er meerdere bushaltes in de buurt zijn.

Wat moet je zelf aan de woning doen?
De woning wordt gestoffeerd opgeleverd. Wij leggen een mooie laminaatvloer in het appartement en hangen neutrale gordijnen op.

De wanden zijn behangklaar. Je dient zelf de wanden nog te behangen.

Holland2Stay account
We zullen contact opnemen met kandidaten 1 t/m 21 die voldoen aan de spelregels. Na een telefonisch gesprek krijg je een woningaanbod. Als je dit aanbod accepteert, kun je daarna je gegevens aanleveren via een Holland2Stay account. Dit maken wij kosteloos voor je aan. In het account kun je je persoonsgegevens, een kopie van jouw paspoort, drie recente loonstrookjes, een recent bankschrift en een huidig bewijs van inschrijving uploaden.

Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegronden en de foto’s in verband met eventuele werkzaamheden. De genoemde opleverdatum is onder voorbehoud. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.

De advertentie is gewijzigd op 03-10-2024 16:54:27.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Lift

❌ Nee

📍 Locatie

Geen locatie beschikbaar

De exacte locatie van deze woning is niet beschikbaar.

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Om te kunnen reageren op vrijesectorhuurwoningen moet het inkomen zijn opgegeven.
minimaal € 47699
minimaal € 52671
Meld je aan