
Leonardstraat 93
7553XX Hengelo, Berflo Es Zuid
€660,19
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 23-02-2023 tot 03-03-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
67.6m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door WelbionsStaat van de woning
Welbions levert iedere woning op met de basiskwaliteit schoon, heel en veilig. Meer informatie over de basiskwaliteit leest u hier: https://www.welbions.nl/basiskwaliteit-woning. Houdt u er rekening mee dat u zelf ook nog wat moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan schilderen van het plafond, behangen van muren en het leggen van een vloer.
Kluswoning
Bent u handig en vindt u het niet erg om wat meer te klussen? Dan is deze woning misschien iets voor u. Deze woning leveren wij kaal op; er zit niet overal behang op de muren en er is geen vloerbedekking aanwezig. Ook is er voor de nieuwe huurder wat schilderwerk in de woning, zoals het verven van raamkozijnen en deuren.
Kenmerken van de woning
Deze woning heeft een open keuken.
Er zit een standaard keuken in de woning.
De cv-leidingen zijn niet zichtbaar in de woning.
De stopcontacten en schakelaars zitten in de muren.
Er is een berging aanwezig.
Meer informatie over de wijk
Onder het tabblad Buurt vindt u meer informatie over de wijk waarin de woning ligt.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen