Lupinestraat 22 3 1214GD Hilversum

Lupinestraat 22 3
1214GD Hilversum, Bloemenkwartier Zuid

€460,02

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 23-02-2022 tot 01-03-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

33m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

B

Energielabel

leuke 2-kamer jongerenwoning gelegen op de begane grond met een open keuken en achtertuin. Deze 2 kamer woning is gesitueerd in het gebouw van de voormalige Oranjeschool. De berging ligt op de begane grond. 

De wijk is typisch Hilversums, gebouwd als een van de eerste sociale woningbouwprojecten van de stad. De karakteristieke jaren 30 stijl van architect W.M Dudok is niet alleen in dit complex, maar overal deze wijk terug te zien.
 
De Lupinestraat bevind zich op enkele minuten loopafstand van de Gijsbrecht van Amstelstraat, waar alle winkels voor dagelijkse boodschappen  te vinden zijn. Ook zorgverleners en openbaar vervoer bevind zich op loopafstand. De Hoornboegseheide is op slechts enkele minuten fietsafstand.
 
De opleverdatum en huurprijs zijn onder voorbehoud.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (16m²)
Slaapkamer 1x (10m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €15,93
Niet subsidiabele servicekosten €2,75

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan