Erfgooiersstraat 98 1222BC Hilversum

Erfgooiersstraat 98
1222BC Hilversum, Erfgooiersbuurt

€739,85

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 02-01-2020 tot 07-01-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

52.13m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

E

Energielabel

Deze tussenwoning is gelegen aan een brede weg met mooie bomen. De woning is gebouwd in het jaar 1932. Deze karakteristieke woning heeft een ruime voor en achtertuin. Door de gunstige ligging is zowel de A1 als met Media Park binnen een paar minuten bereikbaar; maar ook winkels, scholen en NS station zijn niet ver weg.

De ligging van de heide tussen Hilversum en Laren is bij uitstek een mooi gebied om heerlijk te kunnen genieten van de natuur. Het natuurgebied achter de Erfgooiersstraat is bij uitstek een prachtig gebied om een heerlijke wandeling te maken. De heide wordt afgewisseld met korte stukjes door het bos. In de straat bevindt zich een grote speeltuin. 

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Tussenwoning

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (25.57m²)
Slaapkamer 3x (26.56m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €0,00
Niet subsidiabele servicekosten €2,85

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan