
Lekstraat 90
4125TD Hoef en Haag, Het Dorpshart
€765,47
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 21-04-2022 tot 28-04-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
95m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door LEKSTEDEwonenIn het nieuwe dorp Hoef en Haag ligt deze mooie eengezinswoning in Oudhollandse stijl met hedendaags comfort. Uniek aan dit nieuwe dorp is de ligging. Vanuit huis zijn diverse mooie fietstochten te maken en ook de sportvelden en recreatieplas Everstein liggen in de directie omgeving. En wat dacht u van de Lek(dijk) met haar uiterwaarden? Voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en basisscholen zijn in de buurt. Binnen een paar minuten zijn de A2 en A27 bereikbaar, dus landelijk wonen met de grote stad binnen handbereik.
De woningen heeft een tuingerichte woonkamer met open keuken van ruim 33 m2. Op de eerste etage bevinden zich drie slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en tweede toilet. De grote zolder (met aparte wasmachine en drogeraansluiting) is bereikbaar met een vaste trap. De achtertuin (op het zuidoosten) is voorzien van een terras van betontegels en een doorgaand tegelpad vanaf de aluminium schuifpui naar de stenen berging. Op de erfgrens tussen de woningen is een houten privacy scherm geplaatst van 150 x 180 cm. De tuin is afgesloten met een tuinpoort.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Hoekwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen