
J.C. Beetslaan 78
2131AP Hoofddorp, Hoofddorp Centrum Noord
€663,35
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 11-10-2020 tot 18-10-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
41m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A++
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereHeeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.
Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige drukte te voorkomen. Wij gaan met niet meer dan 4 personen tegelijk de woning in. Het kan zijn dat u daardoor even buiten moet wachten. Vergeet u niet een mondkapje mee te nemen en te dragen tijdens de bezichtiging?
Twee kamer woning met voor en achter tuin in Hoofddorp
Woning
- Benedenwoning
- Open keuken
- Aparte badkamer en toilet
- Voor- en achter tuin
- Berging
Bijzonderheden
- Geen bovenburen
Staat van de woning
Wat moet u aan de woning doen?
- De woning wordt kaal opgeleverd
In de buurt
- Het station van Hoofddorp is ongeveer 10 minuten fietsen en vanaf hier zit je met een kwartier in Amsterdam of in Haarlem. Schiphol is al binnen 5 minuten te bereiken!
- Scholen
- Winkelcentrum
- Supermarkten
- Uitvalswegen
- Gratis parkeren
Let op!
Wordt u uitgenodigd voor de bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent. Kijk op onze website wat u moet aanleveren.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Hoekwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen