Zoetermeerstraat 50 2131DT Hoofddorp

Zoetermeerstraat 50
2131DT Hoofddorp, Hoofddorp Centrum Noord

€771,00

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-12-2021 tot 04-01-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

65.48m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

Heeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.

Wij bezichtigen met maximaal 2 kandidaten tegelijk de woning om drukte te voorkomen. Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige extra drukte te voorkomen. Wij nodigen totaal 10 kandidaten uit, het kan zijn dat u even buiten de woning moet wachten. Wij adviseren u hierbij om zichzelf warm aan te kleden en eventueel een paraplu mee te nemen. Houdt u tijdens het wachten minimaal 1,5 meter afstand van de andere kandidaten. Wij verwachten van u dat u een mondkapje draagt tijdens de bezichtiging. Vergeet u deze niet mee te nemen?

Vierkamerwoning met voor – en achtertuin gelegen in centrum van Hoofddorp

Woning

  • Hoekwoning
  • Woonkamer half open keuken
  • Badkamer en toilet apart
  • Wasmachineaansluiting op de zolder
  • Gehorigheid door contactgeluiden buren
  • Voor – en achtertuin
  • Berging
  • Zolder met vaste trap
  • Geschikt voor minimaal 1 persoon

 Bijzonderheden

  • De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden

Staat van de woning

Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.

Wat moet u aan de woning doen?

  • Houd er rekening mee dat u zelf nog het één en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van vloeren/ondervloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van de muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds

Overname

De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:

  • Zonnescherm
  • Overkapping schuur

Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.

In de buurt

  • OV; bus
  • Scholen
  • Winkelcentrum
  • Supermarkt
  • Horeca
  • Parken/ bos
  • Uitvalswegen
  • Gratis parkeren

Let op!

Wordt u uitgenodigd voor de digitale bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent.  Kijk op onze website wat u moet aanleveren.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Hoekwoning

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (25.07m²)
Keuken 1x (7.87m²)
Slaapkamer 3x (27.81m²)
Badkamer 1x (4.73m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €3,00
Niet subsidiabele servicekosten €8,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan