
Burgemeester Pabstlaan 300
2131XX Hoofddorp, Hoofddorp Centrum Noord
€824,72
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-03-2023 tot 15-03-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
59.51m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereDriekamerwoning met voorrang voor WIBO-kandidaten op de 2e etage met lift voor senioren 65+ in Hoofddorp
Woning
- Corridorflat
- Woonkamer met open keuken
- Badkamer en toilet apart
- Wasmachine-aansluiting in cv ruimte of badkamer
- Geen bovenburen
- Balkon ligging noordwesten
- Berging
- Lift
- Geschikt voor maximaal 2 personen
Bijzonderheden
- WIBO-kandidaten krijgen voorrang
- Geen inwonende kinderen toegestaan
- Prijs en gereeddatum is onder voorbehoud
- Woning is voorzien van nieuw keukenblok. Plafond is gewit. wanden zijn kaal. deuren en kozijnwerk dienen geschilderd te worden, deze zijn intensief gereinigd, maar vergeeld (deels door nicotine)
- Er kan gebruikt worden gemaakt van de faciliteiten van Zorgcentrum de Meerstede
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houd er rekening mee dat u zelf nog het één en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van vloeren/ondervloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van de muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds
In de buurt
- OV; aanwezig in directe omgeving
- Scholen
- Winkels
- Supermarkt
- Horeca
- Parken
- Uitvalswegen; directe omgeving
- Gratis parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze Folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen