Burgemeester Pabstlaan 310
2131XX Hoofddorp, Hoofddorp Centrum Noord
€728,47
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-10-2025 tot 05-11-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
53.18m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereTweekamer galerijflat op de 2e etage voor senioren 65+ met een balkon in Hoofddorp
Woning
- Galerijflat
- Woonkamer met een open keuken
- Badkamer en toilet apart
- Wasmachine-aansluiting in de berging
- Wel bovenburen
- Balkon
- Berging
- Lift aanwezig
- Geschikt voor minimaal 1 persoon
Bijzonderheden
- Seniorenwoning 65+
- Inwonende kinderen zijn niet toegestaan
- Opleverdatum is onder voorbehoud
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10cha decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
Overname
De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:
- Laminaatvloer en raamdecoratie worden ter overname aangeboden (prijs in overleg verlatende huurder)
Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.
In de buurt
- OV; bushalte op 1 minuut loopafstand
- Winkels; in het centrum van Hoofddorp
- Supermarkt; Hoogvliet op 10 minuten loopafstand
- Horeca; in het centrum van Hoofddorp
- Parken; Toolenburger plas en Haarlemmermeerse Bos
- Diverse uitvalswegen
- Gratis parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
Bezichtiging
Kandidatennummer 1 t/m 10 worden uitgenodigd voor een bezichtiging op 11 november 2025. Als u geen uitnodiging heeft dan kan u niet komen bezichtigen. Deze datum is onder voorbehoud u krijgt een notificatie per mail als de datum wijzigt.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen