Terug Van den Berghlaan 106 F
Van den Berghlaan 106 F 2132AV Hoofddorp

Van den Berghlaan 106 F
2132AV Hoofddorp, Hoofddorp Centrum Oost

€838,85

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-11-2023 tot 06-12-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

59m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

A

Energielabel

Bij wooncomplex De Eijk komt deze drie kamers seniorenwoning vrij.  
Via de hoofdingang neemt u de lift naar uw voordeur. Deze woning ligt op de 4e verdieping, vrij uitzicht op de binnentuinen.
Entree: vanuit de binnenhal heeft u toegang tot de woonkamer met open keuken, badkamer, beide slaapkamers en wasmachine/CV ruimte.  
  
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de balkon. 
De inpandige badkamer is ook vanuit de slaapkamer te betreden en is voorzien van een douche, toilet en wastafel. 
  
De woning heeft een eigen cv-ketel, elektra en watermeters.  
Ook beschikt de woning over een eigen berging (begane grond). 
Keuken is voorzien van elektrische kookplaat en afzuigkap. Aansluiting vaatwasser aanwezig.
Mechanische ventilatiesysteem aanwezig. 
Goed geïsoleerde woning, energielabel A. Kan in de zomer warm worden in de woning. Zonnescherm aanwezig.
 
Ter overnamen aangeboden, mooi eiken lichtgrijs laminaat vloer van quickstep, vitrage en overgordijnen (op maat laten maken). De woning is in de week van 8 januari beschikbaar. 
 
Wooncomplex  
De Eijk ligt centraal maar in een rustige groene omgeving. Hoofddorp is goed te bereiken met de auto en openbaar vervoer; er stopt een bus voor de deur en er is parkeergelegenheid op het terrein. Het gezellige centrum van Hoofddorp bevindt zich op circa 400 meter afstand. 
De moderne appartementen zijn van alle gemakken voorzien en bieden veel privacy. De appartementen zijn verdeeld over twee gebouwen met in totaal 86 driekamerwoningen. Tussen de gebouwen ligt een prettige tuin waar u elkaar kunt ontmoeten. Op de begane grond is een ontmoetingsruimte waar diverse activiteiten georganiseerd kunnen worden. De balkons en/of terrassen hebben uitzicht op de tuin of op de straatkant. Complex met eigen parkeerterrein. Vuilniscontainer aanwezig op eigen grond/ parkeerplaats . 
De appartementen zijn drempelvrij en rolstoel toegankelijk. Ze beschikken over een eigen individuele berging op de begane grond. In deze berging is een aansluitpunt voor het opladen van een scootmobiel of een elektrische fiets. 
 
  
  
Altijd iemand bereikbaar  
De bewonersconsulent is het aanspreekpunt voor alle bewoners. Zij maakt u graag wegwijs in uw nieuwe woonomgeving en ziet erop toe dat u er prettig en rustig kunt wonen. Elke week is de bewonersconsulent aanwezig op het wooncomplex.  
  
U kunt van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur telefonisch terecht bij de bewonersconsulent. En anders krijgt u een collega aan de lijn. Na werktijden wordt er voor spoedgevallen automatisch doorgeschakeld naar de meldkamer. Er is dus altijd iemand bereikbaar.   

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

4

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Keuken 1x (10m²)
Badkamer/toilet 1x (5m²)
Slaapkamer 2x (16m²)
Woonkamer 1x (23.3m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €27,66
Niet subsidiabele servicekosten €30,79

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan