
Van den Berghlaan 152
2132AV Hoofddorp, Hoofddorp Centrum Oost
€807,05
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 30-07-2023 tot 07-08-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
53m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereDriekamerappartement op de begane grond voor senioren 55+ in Hoofddorp
Woning
- Galerijwoning
- Woonkamer met open keuken
- Badkamer en toilet samen
- Wasmachine-aansluiting in de berging
- Redelijk gehorig
- Achtertuin (ligging noordoost)
- Gemeenschappelijk berging
- Lift
- Let op! Seniorenwoning voor 55+ jaar
- Niet geschikt voor huishoudens met kinderen
- Voor maximaal 2 personen
Bijzonderheden
- Bijgevoegde plattegrond is verouderd. Mogelijk is er minimale afwijking in de afmetingen (indeling klopt wel)
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u zelf doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
Overname
De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:
- Laminaatvloer
- Garderobekast
Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.
In de buurt
- OV; bus
- Scholen
- Winkels; op 10 minuten van centrum
- Supermarkt; op 10 minuten van centrum
- Horeca; op 10 minuten van centrum
- Parken
- Uitvalswegen
- Parkeren in blauwe zone
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze Folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
0
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen