
Rosenholm 163
2133EH Hoofddorp, Hoofddorp Bornholm Oost
€687,24
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 25-01-2023 tot 02-02-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
44.94m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereTweekamerwoning met balkon op de 3e etage in Hoofdorp-Bornholm-Oost
Woning
- Portiekflat
- Woonkamer met halfopen keuken
- Badkamer en toilet samen
- Wasmachineaansluiting in de badkamer
- Gehorige woning
- Geen bovenburen
- Balkon
- Berging
- Voor minimaal 1 persoon
Bijzonderheden
- De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden
- Prijs en gereeddatum is onder voorbehoud
- In de keuken is er nog enkelglas
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houd er rekening mee dat u zelf nog het één en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van vloeren/ondervloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van de muren, deuren, (raam)kozijnen en plafond.
Zelf aangebrachte voorzieningen (ZAV)
Op de ZAV's en overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Wanneer u de woning accepteert, accepteert u een deel van de ZAV's en overnames ook. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor u zelf. Bij het verlaten van de woning kan de makelaar vragen de overnames te verwijderen.
- Douchescherm
Alle overnames en zelf aangebrachte voorzieningen neemt u over. Ymere is hier niet verantwoordelijk voor. Eventuele kosten bij gebreken hieraan zijn voor uzelf of Ymere plaatst standaard producten ervoor in de plaats.
In de buurt
- OV; Bushalte op ongeveer 11 min loopafstand
- Scholen
- Winkels
- Supermarkt
- Horeca
- Parken
- Uitvalswegen
- Gratis parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze Folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
3
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen