
Sordello 94
2134BB Hoofddorp, Hoofddorp Floriande Oost
€886,56
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 26-03-2024 tot 26-03-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
63.58m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door YmereDriekamerappartement op de 1e etage met balkon en berging in Hoofddorp Floriande
Woning
- Portiekflat
- Woonkamer met open keuken
- Badkamer en toilet apart
- Wasmachine-aansluiting in de berging en in de inpandige berging/CV-ruimte
- Wel bovenburen
- Balkon op het zuidoosten
- Berging
- Lift
- Minimaal 2 personen
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- De woning wordt kaal opgeleverd. Houd dus rekening met basis werkzaamheden als het leggen van een vloer en het schilderen of behangen van de wanden
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
In de buurt
- OV; bushalte tegenover het complex
- Scholen; diverse scholen in de directe omgeving
- Winkels; winkelcentrum Floriande op ca 5 minuten lopen
- Supermarkt; 2 supermarkten op loopafstand
- Horeca; in het centrum van Hoofddorp
- Parken; Toolenburgseplas en Haarlemmermeersebos
- Diverse uitvalswegen
- Gratis parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen