
Frans Naereboutstraat 58
1971BP IJmuiden, Heidebuurt
€634,05
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 03-02-2021 tot 08-02-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
83m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
D
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Velison WonenInformatie woning:
Kleine eengezinswoning. De keuken, badkamer en toilet zijn gerenoveerd. De woning is direct beschikbaar.
Bezichtiging:
Vanwege maatregelen omtrent het Corona virus wordt deze woning enkel digitaal bezichtigd. Na de sluitingsdatum van de advertentie ontvangen de eerste 10 kandidaten een mail en een "link" naar een video rondleiding
Buurtinformatie:
De Frans Naereboutstraat (Zeeheldenbuurt) ligt in IJmuiden-Noord nabij het Noordzee Kanaal. Hier domineert laagbouw met vooral vooroorlogse eengezinswoningen en eengezinswoningen uit de jaren 80. De buurt ligt behoorlijk centraal en op loopafstand van de winkels en voorzieningen in IJmuiden. Omliggende straten zijn o.a. het Velserduinplein, de Wijk aan Zeeërweg en de IJmuiderstraatweg. In de buurt is een basisschool.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen