
De Noostraat 55
1971CB IJmuiden, Lagersbuurt
€830,06
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 16-01-2023 tot 19-01-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
59.9m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
A+
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woningbedrijf VelsenAfhankelijk van uw inkomen kan deze woning met korting worden verhuurd.
Informatie woning
deze 2 kamer woning is op de 1e etage en heeft een aparte douche en toilet. Er is een half open keuken en een inpandige berging.
Bezichtiging
De groepsbezichtiging is op 26 januari. De eerste 10 kandidaten ontvangen een uitnodiging per mail.
Betaalbaarheid
Via onderstaande link komt u op de Huurwijzer. Met de Huurwijzer kunt u snel nagaan (in ongeveer 2 minuten) of de huur van de woning die u op het oog heeft in uw budget past. Kunt u de huur straks gemakkelijk betalen, is het nodig om te bezuinigen op andere uitgaven, of kunt u beter kiezen voor een andere woning? De Huurwijzer helpt u bij het maken van een bewuste, verantwoorde keus.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen