
Lange Nieuwstraat 724
1971GN IJmuiden, Paterskerkbuurt
€656,53
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 11-04-2023 tot 14-04-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
65.67m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Woningbedrijf VelsenInformatie woning
Je komt binnen via de gezamenlijke entree van de portiek. De woning is gelegen op de eerste verdieping.
Dit is een 3-kamerwoning (2 slaapkamers). Je komt binnen in de hal van de woning. Via deze hal kun je naar de wc, slaapkamer 1, de woonkamer en de keuken. Via de keuken kun je naar de badkamer welke is voorzien van een douche en wastafel. En via de woonkamer kun je naar de 2e slaapkamer.
Bezichtiging
De groepsbezichtiging is op 4 mei. De eerste 10 kandidaten ontvangen een uitnodiging per mail.
Betaalbaarheid
Via onderstaande link komt u op de Huurwijzer. Met de Huurwijzer kunt u snel nagaan (in ongeveer 2 minuten) of de huur van de woning die u op het oog heeft in uw budget past. Kunt u de huur straks gemakkelijk betalen, is het nodig om te bezuinigen op andere uitgaven, of kunt u beter kiezen voor een andere woning? De Huurwijzer helpt u bij het maken van een bewuste, verantwoorde keus.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekwoning
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen