Terug Reinier Claeszenstraat 16 A
Reinier Claeszenstraat 16 A 1972NL IJmuiden

Reinier Claeszenstraat 16 A
1972NL IJmuiden, Natuurkundigenbuurt

€619,81

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 10-09-2020 tot 14-09-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

116m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

Informatie woning:

Deze woning heeft een aparte indeling. De keuken, toilet en badkamer zijn in 2016 gerenoveerd. Onder de woning is een ruime kelder van 10 m². De woning heeft geen buitenruimte. De woning is per direct beschikbaar. Er is geen plattegrond beschikbaar.

Bezichtiging:

De eerste 6 kandidaten worden via de mail uitgenodigd om de woning te bezichtigen op woensdagmiddag 16 september.  Wij houden hierbij uiteraard rekening met de regels van het RIVM.

Buurtinformatie:

De Reinier Claeszenstraat ligt in IJmuiden-Noord nabij het NoordzeeKanaal. Hier domineert laagbouw met vooral vooroorlogse eengezinswoningen en eengezinswoningen uit de jaren 80. Er zijn ook boven- en benedenwoningen. De buurt ligt behoorlijk centraal en op loopafstand van de winkels en voorzieningen in IJmuiden. Omliggende straten zijn het Oosterduinplein, de Wijk aan Zeeërweg (tot aan de watertoren) en de IJmuiderstraatweg.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Hoekwoning

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (24m²)
Slaapkamer 3x (24m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €0,80

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan