Frogerstraat 97 1975BV IJmuiden

Frogerstraat 97
1975BV IJmuiden, Oud-IJmuiden

€1.254,34

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 03-03-2026 tot 09-03-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

88.61m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

A

Energielabel

Belangrijke wijziging als je een woning zoekt 

Ga je een woning bezichtigen, verzamel alvast je gegevens. Ook als je geen eerste kandidaat bent. Je hebt maar een paar dagen de tijd. Per 2 februari werken alle woningcorporaties in de regio op dezelfde manier. Dit maakt het toewijzen van een woning  duidelijker en makkelijker voor iedereen.  

Lees meer over wat dit voor jou betekent op deze informatiepagina van MijnWoonservice. 

Inleiding 

Mooie eengezinswoning waar de eetkeuken op de begane grond is en de woonkamer op de eerste verdieping.  

Middenhuur 

Dit is een middenhuur woning. Middenhuur is bedoeld voor mensen die teveel verdienen voor sociale huur en te weinig om in de vrije sector te huren. 

Voor middenhuur gelden aparte regels voor onder andere de huurverhoging. Meer informatie vindt u op Rijksoverheid.nl. 

De bezichtiging is ingepland op vrijdag 20 maart 2026 om 09.30 uur.   

De eerste tien kandidaten worden via Woonservice uitgenodigd voor bezichtiging. Kom je kijken? Verzamel dan alvast je gegevens. 

De woning is nog bewoond. Dus je bent te gast bij de huidige huurder. Houd hier rekening mee. 

Woning  

  • Grote eetkeuken op de begane grond
  • Elektrisch koken 
  • Badkamer met toilet
  • Tweede toilet
  • Wasmachineaansluiting in de berging 
  • Balkon, ligging achter op het noorden
  • Achtertuin, ligging achter op het noorden
  • De tuin is betegeld
  • Inpandige berging
  • Eigen parkeerplaats in afgesloten ruimte
  • Mechanische ventilatie
  •  
  • Kijk voor meer informatie bij kenmerken 

Overnames          

De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan: 

  • Vloer  
  • Afzuigkap  

 

Op overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij ondertekening van de huurovereenkomst ben je eigenaar. Gaan ze kapot, dan zijn de kosten voor jou en moet je zelf zorgen dat het wordt gerepareerd of vervangen. Verhuis je? Dan moet je deze verandering(en) verwijderen of aanbieden aan de volgende huurder.

Verzamel alvast jouw of jullie gegevens 

Krijg je een uitnodiging om deze woning te bekijken en wil je komen kijken? Verzamel dan alvast jouw of jullie gegevens.  Want als je de woning komt bekijken en daarna laat weten dat je deze wilt huren, moet je jouw of jullie gegevens daarna binnen twee werkdagen voor 12.00 uur aanleveren. Ook als je niet kandidaat nummer 1 bent lever je de gevraagde documenten in! Kijk op MijnWoonservice informatiepagina wat je moet aanleveren. Lever je jouw of jullie gegevens niet op tijd aan? Dan krijg je geen aanbod. Je kunt de woning dan niet meer huren.   

Oplevering 

Woningbedrijf Velsen levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig. Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds. 
 
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden. Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen. 

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Tussenwoning

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Hal 1x (0.01m²)
Badkamer/toilet 1x (5.2m²)
Berging 1x (6.89m²)
Slaapkamer 2x (23.71m²)
Keuken 1x (23.06m²)
Woonkamer 1x (36.63m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €26,27

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Om te kunnen reageren op vrijesectorhuurwoningen moet het inkomen zijn opgegeven.
minimaal 51537
Meld je aan