
Adrianastraat 98
1975EZ IJmuiden, Oud-IJmuiden
€655,61
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 10-06-2020 tot 15-06-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
42m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Velison WonenInformatie woning
Klein en mooi nieuwbouw appartment op de 1ste etage met één slaapkamer en eigen parkeerplek in de parkeergarage. De woning beschikt over een open keuken en een washok. Het balkon wordt gevormd door naar binnen draaiende deuren in de woonkamer.
Zelf aangebrachte veranderingen (ZAV): Vloer, Badkamermeubels, Keukenapparatuur.
Let op! deze woning is per direct beschikbaar.
Bezichtiging:
De eerste 6 kandidaten worden uitgenodigd om de woning te bezichtigen op woensdag 17 juni in de ochtend. Wij houden hierbij uiteraard rekening met de regels van het RIVM en daarom worden de kandidaten op verschillende tijdstippen uitgenodigd. Na sluitingsdatum ontvangt u een uitnodiging en instructie per emai
Buurtinformatie
Oud-IJmuiden
Deze buurt ligt in IJmuiden West en is het oudste gedeelte van IJmuiden tussen het sluis - en havengebied. Het heeft nog enkele straten vooroorlogse woningen en villa’s behouden. Het grootste deel van de wijk bestaat uit naoorlogse portiekflats, galerijflats en eengezinswoningen. In het kader van de herstructurering vernieuwt de wijk.Een deel van de portiekflats zijn gesloopt om plaats te maken voor appartementencomplexen en eengezinswoningen.
Oud-IJmuiden is rijk aan kerken, horecagelegenheden waaronder het mooie historische hotel Augusta en het Thalia Theater. Er is een basisschool en een buurtcentrum. Voor winkels moet men weliswaar de wijk uit, maar niet ver. Zowel doordeweeks als in de weekenden trekt de wijk veel bezoekers vanwege de vishallen, de sluizen en de passagiersterminal van DFDS.
De Kanaaldijk, de Halkade en de Geul omgrenzen deze karakteristieke buurt.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen