Bernhardstraat 90 5331TA Kerkdriel

Bernhardstraat 90
5331TA Kerkdriel, Kerkdriel

€698,55

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 06-01-2021 tot 06-01-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

38m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

Appartement in Woonzorgcentrum De Leyenstein met 1 slaapkamer. Dit appartement bevindt zich op de 2e verdieping(zie plattegrond).

Voorrang voor mensen die persoonlijke verzorging ontvangen

Bij deze woning krijgen woningzoekenden die persoonlijke verzorging ontvangen voorrang. Na de sluitingsdatum van deze advertentie wordt met de eerste kandidaat contact opgenomen en wordt gevraagd om bewijs aan te leveren(bijvoorbeeld een beschikking) waaruit blijkt dat u persoonlijke verzorging ontvangt.
Huishoudelijke hulp valt niet onder persoonlijke verzorging!! Ontvangt u geen persoonlijke verzorging? Dan gaan wij verder met de volgende kandidaat, tot wij alle kandidaten benaderd hebben.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (18.1m²)
Keuken 1x (4.1m²)
Slaapkamer 1x (15.8m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €48,12
Subsidiabele servicekosten €0,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan