Leoniden 74 1562WZ Krommenie

Leoniden 74
1562WZ Krommenie, Zuiderham

€793,37

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 05-05-2020 tot 12-05-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

54m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

A

Energielabel

Leuk starters appartement gelegen op de 2e etage van een klein schalig complex. Indeling, entree, toilet, toegang tot de woonkamer met open keuken, toegang tot de slaapkamer, badkamer. Woning heeft een klein balkon.

 

Woonomgeving

Complex is gevestigd aan de rand van Krommenie maar op 5 min. loopafstand van het gezelige centrum van Krommenie met zijn vele winkels en horecagelegenheden. Ook het NS-station is op 5 min. loopafstand. Het gezellig winkelcentrum in "Saendelft" is ook binnen handbereik. Uitvals wegen naar Alkmaar en Amsterdam bevinden zich binnen 1 min. van de woning.

 

Algemene voorwaarden.

Dit is een kleine starters woning geschikt voor 1 of 2 personen. Geen kinderen. Het complex heeft de beschikking over een lift. Rustige bewoning gewenst.

 

FRAUDE
Indien wij constateren dat documenten zijn vervalst en niet overeenkomen met de werkelijke situatie dan noemen we dat fraude. Dit geldt ook als u bewust een verkeerde voorstelling van de situatie geeft. Hier staat een zware sanctie op. De woningaanbieding wordt ingetrokken en u wordt voor de duur van één jaar geblokkeerd om via Woningnet te reageren.

 

 

ZELFSTANDIG ONDERNEMER

Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft.

 

De huur in deze advertentie is onder voorbehoud. Een intakegesprek en een betaalbaarheidstoets kunnen deel uitmaken van de toewijzingsprocedure.

 

In verband met de corona maatregels kan het zijn dat wij voor de bezichtiging een filmpje gebruiken. U krijgt daar dan telefonisch of via uw mail bericht van. Mocht u geen reactie geven op deze berichten dan gaan wij door met de volgende kandidaat u kunt dan geen aanspraak meer maken op deze woning.

 

Mocht de bezichtiging in de woning plaatsvinden dan willen wij u erop wijzen dat wij met 1 persoon kunnen bezichtigen. Wij verzoeken u beleefd de instructie van onze woonmakelaar dan op te volgen. 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (17m²)
Slaapkamer 1x (14m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €21,80
Niet subsidiabele servicekosten €121,14

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan