Robend 62 1433JK Kudelstaart

Robend 62
1433JK Kudelstaart, Kudelstaart

€705,83

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 04-04-2023 tot 11-04-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

66m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

  • Hoekwoning

  • Voor- en achtertuin (afgezet met paaltjes)

  • Voorrang voor kleine gezinnen

  • Winkels op loopafstand
  • Kindvriendelijke woonwijk


Woningen in de buurt van Schiphol

Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren.

Buurt
Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen. De huurprijs en plattegrond zijn onder voorbehoud.

Voorrang voor inwoners van Aalsmeer
Voor deze woningen hebben inwoners van de gemeente Aalsmeer (die op het moment van toewijzen daar minimaal zes jaar onafgebroken staan ingeschreven) voorrang.  (https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Help%20en%20uitleg/Zoekinfo/GemeentelijkeVoorrang )

Voorrang kleine gezinnen
Binnen deze regeling zijn woningen met voorrang bestemd voor huishoudens met minimaal een kind of maximaal drie kinderen. Minimaal één van de kinderen moet jonger dan 18* jaar zijn.
Uitleg hierover vindt u op de volgende website van Woningnet: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/nl-NL/Help%20en%20uitleg/Zoekinfo/WoningVoorGezinnen De voorrang voor kleine gezinnen wordt pas gecontroleerd nadat u op de nummer 1 positie bent gekomen en de woning aangeboden heeft gekregen.

Parkeren
Er is vrije parkeergelegenheid.

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.

Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Hoekwoning

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (25m²)
Slaapkamer 3x (28m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €3,00
Niet subsidiabele servicekosten €8,15

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan