
Koninginnelaan 19
2313AP Leiden, Tuinstadwijk
€925,25
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 12-11-2018 tot 20-11-2018. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
113m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door VERVALLEN De SleutelsBezichtiging op dinsdag 20 november 2018 van 9:00 tot 9:30 uur.
Komt u naar de bezichtiging? Laat dan uw gegevens achter via de knop `reageren` WoningNet. U ontvangt geen bevestiging van uw reactie en bent van harte welkom op de bezichtiging.
Omschrijving: Op zoek naar een prachtige eengezinswoning in de Tuinstadwijk? Binnenkort komt deze sfeervolle eengezinswoning beschikbaar in de geliefde Tuinstadwijk. De woning is in 2015 gerenoveerd met onder andere nieuwe kozijnen en deuren met dubbel glas, dakisolatie en mechanische ventilatie. Ruime voortuin, zijtuin en achtertuin met stenen berging en achterom.
De woning ligt op steenworp afstand van het centrum van Leiden, het recreatiegebied “Cronesteijn”, op een steenworp afstand van het NS- station "De Lammenschans" en dichtbij verschillende uitvalswegen zoals de A4 en N11. Op loopafstand vindt u het winkelcentrum De Luifelbaan en de Herenstraat met een diversiteit aan buurtwinkels. Betaald parkeren (vergunninghouders).
Indeling: entree, hal, apart toilet, dichte keuken met eenvoudig keukenblok en toegang tot de achtertuin met berging en achterom. Begane grond: overloop, 3 slaapkamers, kleine met douche en wastafel. Zolder: Deze ruimte is alleen te gebruiken als bergruimte en is geen verblijfruimte, te bereiken via vlizotrap.
Werkzaamheden: De volgende werkzaamheden worden door de Sleutels uitgevoerd: Nieuwe sleutels in alle deuren, behalve poortdeur; keuring gas, elektra en water; nieuwe vloertegels in de toilet; nieuwe wandtegels in de keuken; nieuwe toiletruimte; plavuizen hal en keuken worden verwijderd; traphek op zolder wordt aangebracht.
Overname(s): De volgende zaken worden ter overname aangeboden: laminaat vloer begane grond (gratis); laminaat slaapkamer; diverse raambekleding.
Datum verhuring: De sleuteloverdracht en verhuring vindt plaats begin januari 2019.
Houdt u er rekening dat de woning nog bewoond is tijdens de bezichtiging en de werkzaamheden nog niet zijn uitgevoerd.
Op deze woning ontvangt u geen huurtoeslag!
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Hoekwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen