
Prins Clausweg 25
2316EX Leiden, Noorderkwartier
€921,68
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 25-10-2018 tot 29-10-2018. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
115m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door VERVALLEN De SleutelsBezichtiging op maandag 29 oktober van 16.30 tot 17.00 uur.
Komt u naar de bezichtiging? Laat dan uw gegevens achter via de knop `reageren` WoningNet. U ontvangt geen bevestiging van uw reactie en bent van harte welkom op de bezichtiging.
Omschrijving: Mooi licht 3-kamer appartement gelegen op de 4e verdieping van het nieuwe complex ‘de Prinsenhoek’ met een weids uitzicht over de stad Leiden. De woning wordt verwarmd door middel van stadsverwarming en u dient elektrisch te koken. Bij de woning hoort een (verplichte) parkeerplek (€51,44 p/m) in de inpandige parkeergarage.
De woning is zeer centraal gelegen, nabij het nieuwe winkelcentrum Kooiplein, het centrum van Leiden, centraal station, diverse scholen en goed te bereiken met zowel de auto als de bus.
Indeling: Entree, hal, 2 slaapkamers, ruime en zeer lichte woonkamer met open keuken en toegang tot de serre, ruime badkamer met douche en wastafel, apart toilet, kast met aansluiting voor de wasmachine, kamer met toegang tot de inpandige berging.
Werkzaamheden: De volgende werkzaamheden worden door de Sleutels uitgevoerd: Nieuwe sleutels in alle deuren, behalve poort/portiekdeur; keuring gas, elektra en water.
Datum verhuring: De sleuteloverdracht en verhuring vindt plaats rond eind oktober/begin november 2018.
Op deze woning ontvangt u geen huurtoeslag!
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
4
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen