
De Ness 15
3461GC Linschoten, Linschoten
€1.121,51
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 20-03-2024 tot 27-03-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
109.72m²
Woonoppervlakte
5
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Cazas WonenLET OP! Deze woning is voor woningdelers en niet voor een stel of een gezin
Deze woning wordt aangeboden als friendswoning. Met een friendscontract deel je samen met twee vrienden een woning. Voldoet u aan onderstaande voorwaarden? Reageer dan op deze advertentie!
Wat is een friendscontract?
Cazas Wonen biedt enkele woningen in de vrije sector aan met een friendscontract. Met een friendscontract deel je samen met een vriend(in) een woning. Dit is niet alleen gezellig, maar jullie delen ook samen de huur en woonlasten. Zowel jij als je friends kunnen allen apart reageren op deze advertentie, zolang je friends maar bijgeschreven staan op je WoningNet inschrijving. De kandidaat voor de woning mag zelf eigen friends aandragen. Cazas Wonen vraagt op dat moment om de gegevens van jou en je friends, om deze te controleren of jullie gezamenlijk aan de voorwaarden voldoen.
Hoe werkt het?
- Jullie gaan samen een woning delen en staan dan gezamenlijk op het huurcontract, zijn samen verantwoordelijk voor de woning en de huurbetalingen.
- Deze woning wordt aangeboden voor 3 friends. Dit betekent dat je samen met 2 friends op deze woning kan reageren. Er zijn daarom 3 personen toegestaan op de huurovereenkomst.
- Meer bewoners dan het aantal personen op het huurcontract is niet toegestaan in de woning. Er mogen dus maximaal 3 personen in de woning wonen.
- Elke huurder beschikt minimaal over een eigen slaapkamer.
- jullie zijn geen stel, familieleden of gezin. En voeren dus geen gemeenschappelijk duurzaam huishouden.
- Jullie zijn alle drie minimaal 21 jaar
- Jullie huren samen minimaal 1 jaar de woning.
- Als je een friendscontract afsluit, behoud je je inschrijfduur bij WoningNet.
Hoe ziet de woning eruit?
De Ness 15 is een ruime eengezinswoning met 4 slaapkamers en een zolder. Er is voor alle drie dus een eigen slaapkamer aanwezig en nog overige kamers die gedeeld kunnen worden en naar eigen idee ingericht kunnen worden. Denk bijvoorbeeld aan een thuiswerkplek. De woning heeft zowel een voor- als achtertuin.
U komt de woning binnen in de hal die toegang biedt naar de woonkamer en het toilet. De woonkamer is ruim en goed in te delen, en heeft een open keuken.
Middels de open trap kunt u de bovenverdieping bereiken. Hier zijn drie ruime slaapkamers te vinden. Twee van de slaapkamers hebben inbouwkasten. Op deze verdieping is ook de badkamer te vinden en de open trap naar de zolderverdieping.
Hier zit nog een slaapkamer een een zolderruimte. De wasmachine aansluiting zit op de zolder.
Bijzonderheden:
- Er is een vloer aanwezig in de gehele woning
- Zonnepanelen
- Elektrisch koken op 2-fasen
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen