
De Duikerhof 25
3461HR Linschoten, Linschoten
€471,23
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 19-10-2023 tot 26-10-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
44.27m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Cazas WonenLinschoten is een pittoresk en rustig dorpje met een oud historisch centrum. In het centrum zijn restaurants en cafés aanwezig wat voor een sfeervolle sfeer zorgt. De omgeving is landelijk maar toch is Linschoten snel bereikbaar via de A12. Linschoten is een hechte gemeenschap en kent een actief sport- en verenigingsleven. Behalve de buurtsupermarkt zijn er geen winkels. Voor voorzieningen is men aangewezen op Woerden of Montfoort.
Indeling
De algemene toegang is afgesloten en beveiligd middels intercom.
De woning is gelegen op de tweede etage welke te bereiken is via een trap. Wanneer u de woning betreedt, staat u in de hal welke toegang geeft tot de wc, de trap naar de derde etage en de woonkamer met open keuken. In de keuken kan op gas worden gekookt. De woning beschikt over een inpandige berging en een balkon welke allebei vanuit de woonkamer te bereiken zijn. Op de derde etage zijn de slaapkamer en badkamer te vinden. De aansluiting voor de wasmachine zit in de badkamer.
Bijzonderheden op een rij:
- Koken op gas
- Inpandige berging
- Wasmachine aansluiting: badkamer
- Voorzieningen nabije omgeving: speeltuin, treinstation/bushalte
- Overnames: laminaat, raambekleding, douchecabine en spiegelkast badkamer
Heeft u interesse en wilt u de woning bezichtigen?
- De eerste 7 geselecteerde kandidaten ontvangen een mailbericht van WoningNet om de woning te gaan bezichtigen.
- U kunt de woning bekijken met maximaal 2 personen
- Houdt u er dan rekening mee dat er een bezichtiging plaats zal vinden op 1 november 2023.
- Let op: de woning is onder voorbehoud per genoemde datum beschikbaar
- U kunt nog tot 1 dag voor bezichtiging bericht krijgen dat u de volgende dag hierbij aanwezig dient te zijn.
- Als u niet zelf naar de bezichtiging kunt komen, kunt u iemand anders machtigen. Geef via verhuur@cazaswonen.nl door wie namens u de woning komt bezichtigen.
- Bij de bezichtiging is een verhuurmakelaar en/of de vertrekkende huurder aanwezig.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen