
Kamelenspoor 83 1
3605ED Maarssen, Kamelenspoor
€908,04
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 08-09-2025 tot 15-09-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
78.99m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Portaal UtrechtMooie 3-kamer appartement (direct verhuurbaar) gelegen op de begane grond in de wijk Maarssenbroek.
Omgeving
Dit appartement is gunstig gelegen in een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Diverse voorzieningen in de buurt, zoals scholen, sportvoorzieningen en winkels. Winkelcentrum ‘Bisonspoor’, loopafstand gelegen.
Het appartement heeft een uitstekende bereikbaarheid met zowel de auto, de fiets als het openbaar vervoer. Voor de deur kan er gratis geparkeerd worden en de uitvalswegen A2 en A12 binnen 5 min. te bereiken.
Indeling:
- Centrale hal/ Portiek
Afgesloten entree met brievenbussen en bergingen.
Je komt binnen via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex.
Er is wel een lift aanwezig.
- Woning
Entree met ruime hal, lichte woonkamer aan de achterzijde en een open keuken met eenvoudige keukenblok met voldoende kasten. Het appartement heeft twee slaapkamers. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Dit appartement is voorzien van een buitenruimte in de vorm van een balkon aan de achterzijde bereikbaar via de woonkamer.
Er is een aparte bergruimte op de begane grond.
Uw woning wordt verwarmd door uw eigen HR Ketel.
Zie de plattegrond voor de indeling van het appartement.
De woning is direct verhuurbaar.
Technische staat:
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van vloeren, behangen van muren en schilderwerk in de woning. In onze toegevoegde brochure “OnderhoudsABC” leest u welke klussen voor uzelf zijn en welke Portaal voor u doet.
Een onderhoudsabonnement kunt u afsluiten als u extra kleine reparaties in en om uw huis door Portaal wilt laten doen. Wilt u dit abonnement afsluiten? Geeft u dit dan aan op het acceptatieformulier. (Zie Flyer Onderhoudsabonnement).
Bijzonderheden:
Wij zijn niet in het bezit van foto's van de binnenkant. Mocht u op bezichtiging komen kunt u de binnenkant komen bekijken.
Bezichtiging:
Kandidaten die in aanmerking komen voor de bezichtiging ontvangen na sluitingsdatum van de advertentie nog een uitnodiging met de definitieve datum en tijdstip.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Benedenwoning
Verdieping
0
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen