Bisonspoor 155 3605JH Maarssen

Bisonspoor 155
3605JH Maarssen, Bisonspoor

€910,83

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-10-2025 tot 05-11-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

98.13m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

B

Energielabel

Mooie 3-kamer appartement (direct verhuurbaar) gelegen op de 4e verdieping met lift in de wijk Maarssenbroek.

Omgeving

Dit appartement is gunstig gelegen in een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Diverse voorzieningen in de buurt, zoals scholen, sportvoorzieningen en winkels. Winkelcentrum ‘Bisonspoor’, loopafstand gelegen.

Het appartement heeft een uitstekende bereikbaarheid met zowel de auto, de fiets als het openbaar vervoer. Voor de deur kan er gratis geparkeerd worden en de uitvalswegen A2 en A12 binnen 5 min. te bereiken.

Indeling:

- Centrale hal/ Portiek

Afgesloten entree met brievenbussen en bergingen.
Je komt binnen via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex.
Een eigen afgesloten privé berging op de begane grond en trapopgang naar de verdiepingen.
Er is wel een lift aanwezig.

- Woning

Entree met ruime hal, lichte woonkamer aan de voorzijde en een open keuken met eenvoudige keukenblok met voldoende kasten. Het appartement heeft twee slaapkamers. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en de wasmachine aansluiting. Dit appartement is voorzien van een buitenruimte in de vorm van een balkon aan de achterzijde bereikbaar via de woonkamer.

 

Uw woning wordt verwarmd door uw eigen HR Ketel.

Zie de plattegrond voor de indeling van het appartement.

Parkeerplekken zijn apart te huur via Portaal. Let op, hier is een wachtlijst voor.

 

Technische staat:

Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van vloeren, behangen van muren en schilderwerk in de woning. In onze toegevoegde brochure “OnderhoudsABC” leest u welke klussen voor uzelf zijn en welke Portaal voor u doet.
Een onderhoudsabonnement kunt u afsluiten als u extra kleine reparaties in en om uw huis door Portaal wilt laten doen. Wilt u dit abonnement afsluiten? Geeft u dit dan aan op het acceptatieformulier. (Zie Flyer Onderhoudsabonnement).

Bezichtiging:
Kandidaten die in aanmerking komen voor de bezichtiging ontvangen na sluitingsdatum van de advertentie nog een uitnodiging met de definitieve datum en tijdstip.

Let op!  De woning is op dit moment nog bewoond, dat betekend dat de bezichtiging in bewoonde staat zal plaatsvinden. De overnames kunnen onderling besproken worden.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

4

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Berging 2x (8.46m²)
Badkamer 1x (4.19m²)
Keuken 1x (4.93m²)
Hal 1x (8.29m²)
Slaapkamer 2x (22.74m²)
Woonkamer 1x (25.27m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €10,76

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Je inkomen is niet hoger dan € 66126
Je inkomen is niet hoger dan € 66126
Meld je aan