
Prinses Beatrixhof 153
1411CJ Naarden, Vierhoven
€659,50
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 07-08-2022 tot 07-08-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
59m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
F
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woningstichting NaardenIn de wijk Vierhoven staat het appartementencomplex aan de Prinses Beatrixhof. Het complex is 4 etages hoog en gelegen bij diverse winkels en uitvalswegen. In het souterrain liggen de bij de woningen behorende bergingen. De ruime appartementen hebben een balkon aan de voor- en achterzijde.
Inzake toekomst wooncomplex
De woning Prinses Beatrixhof 153 te Naarden betreft een gedateerde woning. De woningzoekende die onze huurder wil worden is zich ervan bewust dat zij/hij gaat wonen in een complex waarvan de toekomst onzeker is. Er zijn nu plannen om de woningen in 2024 te gaan slopen. Deze plannen worden gedragen door de huidige bewoners van het complex. Het komende jaar zal duidelijk worden wanneer de woningen definitief gesloopt gaan worden. Voor de nieuwe huurder geldt dat deze bij een verplichte verhuizing gebruik kan maken van een urgentie en een verhuiskostenvergoeding. Meer informatie wordt verstrekt aan de definitieve kandidaat.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Bovenwoning
Verdieping
2
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen