
Soetendaalseweg 75 C
3036EL Rotterdam, Oude Noorden
€999,00
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 15-07-2020 tot 12-08-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
108m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Leegstand
Status
Omschrijving
Aangeboden door Woonstad RotterdamZoek je een ruime 4-kamerwoning in het hippe Oude Noorden, reageer dan snel op deze woning!
Het Oude Noorden biedt een verrassend en gevarieerd winkelaanbod. Originele winkeltjes gericht op mode, design, ambacht, antiek en koken. Je vindt er ook een diverse restaurants, lunchzaken, koffiebars en kroegjes. Als je geen zin hebt om te koken, ga je langs bij Ka Yin voor een broodje pom of bij Ciao Ciao voor de lekkerste Italiaanse hapjes. Goed tafelen doe je bij Branco, Deliclassics, Mevrouw Meijer of Zino. Topadresjes!
Indeling:
- Woonkamer: ca. 32 m²
- Keuken met diverse inbouwapparatuur: ca. 11m²
- 3 slaapkamers: ca. 11m², 10m² en 9m²
- Badkamer met douche, wastafel
- Apart toilet
- Berging ca. 5 m²
De foto´s betreffen impressies. De woning is voorzien van een laminaatvloer welke ter overname worden aangeboden door de huidige huurders.
Huurvoorwaarden:
- De inkomenseisen zijn: minimaal € 49.000,- en maximaal € 57.000,- bruto per jaar.
- Deze woning is te huur voor minimaal 2 personen.
- Je kunt deze woning NIET huren met een garantsteller.
- De woning is NIET bedoeld voor studenten.
OUDE NOORDEN
Tussen het stadscentrum en de groene Kralingse Plas ligt het Oude Noorden: hip en echt Rotterdams. Het is een wijk met veel gezichten. Je vindt hier groen in de wijk en in de omgeving én de stadse gezelligheid van eettentjes, bijzondere winkels en evenementen.
De bewoners vormen een bont gezelschap en de straten en pleinen zijn al net zo verschillend als de mensen. Je woont hier tussen de gezinnen, eenpersoons- en tweepersoonshuishoudens, creatievelingen, ondernemers, een- en tweeverdieners.
Wat kun je hier doen?
Het Oude Noorden staat bekend om haar fijne restaurants en eettentjes en bijzondere winkeltjes. In de Zwart Janstraat vind je alles wat je nodig hebt – van drogist tot opticien en van speelgoedwinkel tot slijterij. In en rond het Zwaanshals zitten de leukste speciaalzaken. Voor verse vis ga je naar Selier en je kookspullen koop je natuurlijk bij Het Kookpunt. Dan heb je nog verschillende supermarkten in de buurt en Marokkaanse en Turkse groente- en fruitwinkels. Op zaterdag is de gezellige Rotterdamse Oogstmarkt.
In het Oude Noorden is het fijn en veilig opgroeien voor kinderen. Ze kunnen er volop spelen op een van de sport- en speelveldjes en in de speeltuin Wikado. En voor sport-, spel- kunst- en muziekactiviteiten breng je je kinderen naar het wijkcentrum.
Je hoeft de wijk dus niet uit om iets te beleven. Wil je toch iets anders? Binnen tien minuten fiets je naar het stadscentrum of je gaat de andere kant op om uit te waaien in het Kralingse Bos of aan de Bergse Plassen.
Onderwijs en gezondheidszorg
Je kinderen hebben keuze uit vijf basisscholen. En je vindt verschillende mogelijkheden voor kinderopvang in de wijk. Zijn je kinderen iets ouder? Er zijn meerdere middelbare scholen op nog geen vijf kilometer afstand. In de wijk is een gezondheidscentrum met huisartsen, fysiotherapeuten en een apotheek.
Openbaar vervoer en bereikbaarheid
Het stadscentrum en centraal station zijn op fietsafstand. En er lopen verschillende trams en bussen die je overal in Rotterdam naartoe brengen. Met de auto ben je binnen vijf minuten op de Ring A20.
Disclaimer
We stellen onze advertenties met zorg op. Het kan zijn dat een advertentie toch niet volledig is of een fout bevat. De advertenties zijn daarom onder voorbehoud van type- en spelfouten.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Lift
❌ Nee
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen