Dina Appeldoornlaan 39
1421TD Uithoorn, Legmeer
€768,02
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 20-04-2026 tot 28-04-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
44m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
In ontwikkeling
Status
A+++
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Eigen HaardBijzonderheden
- Overname: laminaatvloer (gratis ter overname, geen onderhoud door Eigen Haard)
Woningen in de buurt van Schiphol
Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren.- Vanuit de brandveiligheid is het niet toegestaan om spullen en objecten op de galerij en in de algemene ruimte te plaatsen.
De woning
- 1 Slaapkamer
- Open keuken
- Electrisch koken
- Wasmachine aansluiting in de inpandige berging
- berging begane grond aanwezig
In de buurt
De woning is gelegen in een rustige en moderne woonomgeving in Uithoorn. Voor dagelijkse voorzieningen is winkelcentrum Legmeer goed bereikbaar; hier bevinden zich onder andere een supermarkt en diverse winkels. Dit winkelcentrum ligt op circa 5 à 7 minuten fietsen of ongeveer 15 minuten lopen vanaf de woning. Winkelcentrum Amstelplein bevindt zich op circa 5 minuten fietsafstand of ongeveer 4 minuten met de auto.
Het openbaar vervoer is eveneens goed bereikbaar. Het busstation Uithoorn, met meerdere bus- en tramverbindingen richting onder andere Amstelveen en Amsterdam, bevindt zich op circa 10 minuten fietsen of ongeveer 20 minuten lopen.
Voor medische zorg kunnen bewoners terecht bij Gezondheidscentrum Waterlinie, gelegen aan de Koningin Máximalaan. In dit moderne gezondheidscentrum zijn onder andere huisartsen, een apotheek en diverse zorgverleners gevestigd. Het gezondheidscentrum ligt op circa 10 minuten fietsen vanaf de woning.
Let op: woningkenmerken, energielabel, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud.
Technische staat
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op. Voor meer informatie kijkt u op onze site.
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.
Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
5
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen