Terug Admiraal van Ghentlaan 51
Admiraal van Ghentlaan 51 1421XL Uithoorn

Admiraal van Ghentlaan 51
1421XL Uithoorn, Thamerdal

€702,11

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 23-06-2022 tot 30-06-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

56m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

Informatie met betrekking tot het Coronavirus
Vanwege het Coronavirus verzoekt Eigen Haard haar klanten om bij bezichtiging rekening te houden met en respect te hebben voor anderen die afstand willen bewaren.

_________________________________________________________________________________

Voorrang voor inwoners uit gemeente Uithoorn
Voor deze woningen hebben inwoners van de gemeente Uithoorn voorrang.
Inwoners van de gemeente Uithoorn kunnen op een deel van de vrijkomende woningen voorrang krijgen. Woningzoekenden kunnen in aanmerking komen voor deze voorrang indien zij in de afgelopen tien jaar tenminste zes jaar onafgebroken in de gemeente hebben gewoond.
Daarbij geldt de volgorde:
- Inwoners van de gemeente Uithoorn die een sociale huurwoning achterlaten in de gemeente.
- Andere woningzoekenden in de gemeente Uithoorn.

Woningen in de buurt van Schiphol
" Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren ".

De woning

  • Woonkamer met aparte keuken
  • Wasmachine aansluiting in de keuken
  • Toilet in de hal
  • Lichte woning
  • Houten vloeren
  • Vlizotrap naar zolder/berging
  • Achtertuin met berging
  • De woning is voorzien van 8 zonnepanelen

In de buurt

  • Basisschool
  • Twee middelbare scholen op fietsafstand
  • Een praktijkschool
  • Winkelcentrum Amstelplein (ongeveer 10 minuten lopen)
  • Openbaar vervoer (ongeveer 10 minuten lopen)
  • Supermarkt
  • Horeca

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

Technische staat
Eigen Haard levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7

Houd er rekening mee dat u zelf nog het één en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij  aan het leggen van een ondervloer/vloer (minimaal 10 decebel reducerend), afstomen van behang: opnieuw behangen of schilderen van de muren. Schilderen van deuren, (raam)kozijnen en plafonds.

Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Tussenwoning

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (16m²)
Slaapkamer 3x (30m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €3,00
Niet subsidiabele servicekosten €20,45

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan