Staringlaan 62 1422BH Uithoorn

Staringlaan 62
1422BH Uithoorn, Zijdelwaard

€735,15

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 13-07-2023 tot 20-07-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

57m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

B

Energielabel

Eigen Haard vraagt haar klanten tijdens de bezichtiging van een woning rekening te houden met elkaar en respect te hebben voor anderen die afstand willen houden.

___________________________________________________________________________

Kenmerken:

  • Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren.
  • Seniorenwoning

Senioren woning voor de leeftijd van minimaal 55 jaar. Personen van 65 jaar en ouder hebben voorrang.
* inwonende kinderen zijn niet toegestaan

 

De woning

  • Woonkamer met semi open keuken
  • Toilet in de hal
  • Aparte badkamer
  • Wasmachine- aansluiting in de badkamer
  • Balkon op noordwesten
  • Lift aanwezig
  • Berging begane grond

In de buurt

  • Winkelcentrum Zijdelwaard
  • Openbaar vervoer (ongeveer 5 minuten lopen)
  • Verpleeghuis Het Hoge Heem
  • Fijne wandelroutes

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

Technische staat
Eigen Haard levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7

Houd er rekening mee dat u zelf nog het één en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij  aan het leggen van een ondervloer/vloer (minimaal 10 decebel reducerend), afstomen van behang: opnieuw behangen of schilderen van de muren. Schilderen van deuren, (raam)kozijnen en plafonds.

Wilt u de woning huren?
Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer/keuken 1x (34m²)
Slaapkamer 2x (19m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €27,00
Niet subsidiabele servicekosten €25,19

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan