Bilderdijkhof 34 1422DV Uithoorn

Bilderdijkhof 34
1422DV Uithoorn, Zijdelwaard

€687,69

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-09-2021 tot 08-09-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

49m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

Vanwege het Coronavirus beperken we het fysieke contact. Omdat er zoveel woningzoekenden zijn, gaan we zolang dit mogelijk is door met het verhuren van woningen die leeg staan of leeg komen. Reageert u op een woning hou er dan rekening mee dat we in de huidige situatie de ingangsdatum van een nieuwe verhuring niet veranderen. Denkt u de komende tijd niet te kunnen verhuizen, reageer dan niet op deze woning.


Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie: https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard

De woning is niet geschikt voor een gezin met kinderen.

De woning ligt in een groene omgeving. In de buurt van winkelcentrum Zijdelwaard en OV.

" Deze woning ligt in een gebied nabij Schiphol. Hierdoor kunt u (mogelijke) geluids- en milieuoverlast ervaren ".

Overname

  • Keuken incl apparaten gratis ter overname. Bei eventuele toekomstige vervangen
    van de keuken, plaatsen we een standaard keukenblok
  • Laminaatvloer gehele woning gratis ter overname. Laminaatvloer wordt niet
    verwijderd door Eigen Haard. Laminaat kan als ondervloer eventueel gebruikt
    worden
  • Elektrische zonnescherm gratis ter overname

Voor deze overname wordt een clausule die toegevoegd aan de huurovereenkomst die u ondertekend. 

Technische staat:
We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op.  Voor meer informatie kijkt u op onze site:  https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer.


Wilt u de woning huren?
Bij acceptatie van de woning moeten inschrijver en mede-inschrijver het inkomen aantonen. U heeft daarvoor een inkomensverklaring of definitieve belastingaanslag van de Belastingdienst nodig, van het voorafgaande jaar of (als deze bij de Belastingdienst nog niet beschikbaar is) van het jaar daarvoor. Vraag uw inkomensverklaring direct aan bij de Belastingdienst : 0800-0543 (houd uw Burgerservicenummer bij de hand). U ontvangt de inkomensverklaring binnen vijf werkdagen. 
U kunt de formulieren ook digitaal opvragen: inkomensverklaring  via www.mijnbelastingdienst.nl, definitieve aanslag  via: www.mijnoverheid.nl. U logt dan in met uw DigiD.

Voor informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website: https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (25m²)
Slaapkamer 1x (10m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €15,00
Niet subsidiabele servicekosten €39,44

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan