
De Wadden 41
3524AG Utrecht, Lunetten-Noord
€816,10
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-02-2023 tot 17-02-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
66.36m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woonin3-Kamer appartement aan De Wadden 41, in de wijk Lunetten. Het appartement ligt op de 2e verdieping en beschikt over een balkon op het noordoosten.
Indeling:
Je komt binnen via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex. De woning beschikt over een woonkamer, open keuken waar u elektrisch kunt koken, 2 slaapkamers, een badkamer en een toilet.
De woning wordt verwarmd d.m.v. centrale verwarming.
Er is een individuele berging aanwezig.
Technische staat:
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van vloeren, behangen van muren en schilderwerk in de woning. Hier leest u welke klussen voor uzelf zijn en welke Woonin voor u doet.
Omgeving:
De rust en het groen maakt Lunetten geliefd onder zeer gevarieerd publiek. Op loopafstand van de woning is altijd wel een park en/of speeltuin bereikbaar. Daarnaast is Lunetten goed bereikbaar met het openbaar vervoer (NS Station Lunetten). Binnen 10 fietsminuten ben je bijvoorbeeld op het Ledig Erf of met 15 minuten in hartje Binnenstad. Met de auto bevind je je binnen enkele minuten op de diverse uitvalswegen. In heel Lunetten is parkeren gratis.
Bezichtiging:
De bezichtigingsdatum van deze woning is 20 februari 2023 in de ochtend (onder voorbehoud).
Kandidaten die in aanmerking komen voor de bezichtiging ontvangen na sluitingsdatum van de advertentie nog een uitnodiging met de definitieve datum en tijdstip.
Zachte vloerbedekking verplicht!
In deze woning is zachte vloerbedekking verplicht om geluidsoverlast zoveel mogelijk te beperken. Er mag alleen laag- of hoogpolig tapijt met een goede ondervloer gelegd worden. Hierop worden geen uitzonderingen gemaakt.
65+
Bij 65+ maximaal 2 personen.
Bent u 50 jaar of jonger of met meer dan 2 personen, dan kan er een intake plaatsvinden.
Beeldmateriaal
Helaas hebben wij weinig beeldmateriaal tot onze beschikking. Als u in aanmerking komt voor deze woning, dan kunt u de woning natuurlijk bezichtigen.
Bijzonderheden
Let op:
- Het plaatsen van een schotelantenne is niet toegestaan bij deze woning.
- Er is geen ruimte met oplaadpunten voor een scootmobiel. In de berging kan ook geen scootmobiel worden geplaatst.
- Bij vervanging keuken wordt er een standaard Woonin keuken teruggeplaatst.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen