
Prins Bernhardlaan 42 A
3555AE Utrecht, Prins Bernhardplein en omgeving
€731,50
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 22-12-2022 tot 30-12-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
63.5m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woonin3-Kamer appartement aan de Prins Bernhardlaan in de wijk Zuilen. Het appartement ligt op de 1e verdieping en beschikt over een balkon op het noordwesten.
Indeling:
Je komt binnen via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex. De woning beschikt over een woonkamer, een open keuken waar u elektrisch kunt koken, 2 slaapkamers, een badkamer en een toilet.
De woning wordt verwarmd d.m.v. centrale verwarming.
Er is een individuele berging aanwezig.
65+
Bij 65+ maximaal 2 personen: geen kinderen toegestaan.
Bent u 50 jaar of jonger of met meer dan 2 personen, dan kan er een intake plaatsvinden.
Technische staat:
Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van vloeren, behangen van muren en schilderwerk in de woning. Hier leest u welke klussen voor uzelf zijn en welke Mitros voor u doet.
Omgeving:
De woning is gunstig gelegen ten opzichte van de winkels aan de Amsterdamsestraatweg en winkelcentrum Rokade, evenals het openbaar vervoer en het Julianapark. Je bent met de auto en/of fiets binnen 15 minuten in hartje centrum van Utrecht. Ook zit je binnen 5 minuten op de Zuilense Ring richting de A2 of A27 en A28. De verbinding met station Zuilen is kort. In de directe omgeving zijn o.a. sportverenigingen en scholen aanwezig.
Bezichtiging:
De bezichtigingsdatum van deze woning is donderdag 5 januari a.s. in de middag (onder voorbehoud).
Kandidaten die in aanmerking komen voor de bezichtiging ontvangen na sluitingsdatum van de advertentie nog een uitnodiging met de definitieve datum en tijdstip.
Bijzonderheden
Let op: het plaatsen van een schotelantenne is niet toegestaan bij deze woning.
Beeldmateriaal
Helaas hebben wij weinig beeldmateriaal tot onze beschikking. Als u in aanmerking komt voor deze woning, dan kunt u de woning natuurlijk bezichtigen.
Mitros en Viveste worden per 1 januari Woonin
Op 1 januari 2023 fuseert Mitros met Viveste. Reageert u op een woning die vanaf 2023 beschikbaar is? Dan staat de nieuwe naam ‘Woonin’ op het huurcontract.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen