
Burgemeester Norbruislaan 50 A
3555EG Utrecht, Prins Bernhardplein en omgeving
€920,12
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-12-2024 tot 17-12-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
55m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
In ontwikkeling
Status
Omschrijving
Aangeboden door WooninOmgeving
Op 15 minuten fietsen van de Utrechtse binnenstad ligt de wijk Zuilen. In dit deel van de stad zijn alle voorzieningen dichtbij; (basis)scholen, treinstation Zuilen, winkelcentrum Rokade en sportpark Elinkwijk. Daarnaast is de Amsterdamsestraatweg met (vers)winkels, bakkerijen en restaurants een gezellige winkelstraat voor de dagelijkse boodschappen. De natuur van Oud Zuilen en de Maarsseveense plassen zijn goed bereikbaar. Binnen 10 minuten loopt u naar de Stichtse Vecht en het Julianapark waar u mooi kunt wandelen en fietsen. De Burgemeester Norbruislaan is een hele mooie en populaire plek om te wonen.
Indeling
Het appartement bevindt zich in een portiek met tien woningen. Op de begane grond is een afgesloten entree met video-intercom, brievenbussen en het trappenhuis. Er is geen lift aanwezig.
Dit leuke tweekamerappartement van woningcorporatie Woonin is gelegen op de begane grond. Het appartement beschikt over een woonkamer met keuken, badkamer, apart toilet, technische ruimte met warmtepomp en wasmachineaansluiting en één slaapkamer. De woning heeft een tuin van ongeveer 35 m². Daarnaast heeft het appartement een aparte berging van circa 5 m², die bereikbaar is via de tuin.
Gasloze woning
Het appartement is gasloos. Dit betekent dat de woningen via elektrische radiatoren worden verwarmd en dat u elektrisch kookt. Ook het water wordt elektrisch verwarmd. U verbruikt hierdoor meer stroom, maar heeft geen kosten meer voor gasverbruik. Een deel van de stroom in uw appartement wekt u op met de zonnepanelen die op het dak van het appartementengebouw liggen.
Ontmoeting en verbinding
Woonin wil graag ontmoeting en verbinding binnen dit appartementencomplex stimuleren. We vinden het belangrijk dat buren naar elkaar omkijken en voor elkaar klaar staan. Daarom organiseren we samen met een maatschappelijke partner activiteiten waarbij u uw buren (beter) kunt leren kennen.
Meer informatie
Zie de plattegrond van de woning voor de indeling. Voor meer informatie over het appartementencomplex, zie de verhuurflyer bij ‘Downloads’.
Bijzonderheden:
- Het plaatsen van een schotelantenne is niet toegestaan bij deze woning.
- Niet alle appartementen in het portiek zijn klaar als u de sleutel krijgt. Verderop aan de Norbruislaan wordt de komende tijd nog gewerkt door de aannemer.
- Aan het Van Heukelompark gaat sloop-nieuwbouw plaatsvinden. Deze werkzaamheden kunnen overlast geven.
- Wij leveren de woning bezemschoon op. Toch blijft er – zeker het eerste half jaar - veel stof neerdalen. Houd er rekening mee dat u zelf ook nog moet schoonmaken.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen