
Bachlaan 48
3906ZL Veenendaal, Componistenbuurt
€663,75
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 21-08-2024 tot 26-08-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
50.99m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door VeenvestersDeze maisonnettewoning heeft twee slaapkamers, een open keuken, een balkon en een eigen berging. De woning wordt verwarmd met centrale verwarming.
Buurt
De woning ligt in de buurt Componistenbuurt, in de wijk West. De meeste woningen zijn eengezinswoningen. Winkelcentrum de Ellekoot en station Veenendaal-West liggen op fietsafstand. Naast deze buurt ligt landschapsmonument de Turfweide. Ook recreatieterrein de Roode Haan ligt op loopafstand.
Bijzonderheden
Het bouwjaar van de woning is 1990.
De woning heeft energielabel B.
Elektrisch koken
De woning leveren wij op met een aansluiting om elektrisch te koken. Dit is een twee fasen aansluiting (Perilex). Het kopen en plaatsen van een kookplaat doet u zelf.
Datum sleutels
De verhuurdatum is nog niet zeker. Wordt u de nieuwe huurder? Dan laten we zo snel mogelijk weten wanneer u de sleutels krijgt.
Plattegrond
Ga altijd de woning bekijken voordat u deze gaat huren. De woning kan anders zijn dan de eventueel getoonde plattegrond. Als er een plattegrond beschikbaar is vindt u deze onder ‘downloads’.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Maisonnette
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen