Donjon 25 4131XC Vianen

Donjon 25
4131XC Vianen, De Vijfheerenlanden

€687,46

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-07-2019 tot 16-07-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

70m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

Omdat dit een seniorencomplex betreft, wordt dit appartement uitsluitend toegewezen aan een kandidaat in de leeftijdscategorie van 65 jaar of ouder.

Dit appartement ligt in de zijvleugel van de Donjon en is verbonden met de 'toren' van het seniorencomplex De Donjon. Middels een wandeling door de tuin van het nabijgelegen woonzorgcomplex Hof van Batenstein bereikt u het restaurant van dit complex. Hier vindt u ook een dokter en een apotheek. De keuken ligt aan de galerijzijde en de woonkamer grenst aan het balkon (op het westen). Naast de woning is een ruime berging en beneden in het gebouw is de fietsenberging. Het gebouw is voorzien van een lift en er is een huismeester aanwezig. De zonwering en vlonders op het balkon worden ter overname aangeboden.

De uitvalswegen A2 en A27 zijn op een paar minuten rijden. Het winkelcentrum in de Hagen is op loopafstand. De historische binnenstad van Vianen met vele winkels, restaurants en dagelijkse voorzieningen is op fietsafstand te bereiken. Dit geldt ook voor het sportcomplex met zwembad.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (22m²)
Slaapkamer 2x (22m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €32,50
Niet subsidiabele servicekosten €16,00
Water €10,00
Warmte €80,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan